Program VIP extra členstvo je inšpirovaný filozofiu ponúknuť svojim členom získavať produkty a služby a iné benefity za cenu, ktorá je výhodnejšia ako bežne dostupná. 

suplementácia, edukácia, oblečenia a ďalši produkty a služby za ceny, ktoré budú zvýhodnené na základe úrovne VIP extra členstva.

Extra členstvo je dostupné pre všetkých členov, ktorí majú free aj premium účet. 

Je to prostriedok ako za mimoriadne členské na ročnej báze získať zľavu 7 až 20% podľa výšky ročného extra členského. 

Naviac je možné získať zľavu 20%, ktorá je určená pre kluby.

Výška ročného extra členského je nasledovná:

Basic VIP

30€

/ na rok

10% zľava
10% zľava na ICN vzdelanie
10% zľava zo štartovného

Extra VIP

50€

/ na rok

15% zľava
15% zľava na ICN vzdelanie
15% zľava zo štartovného

Klub VIP

150€

/ na rok

20% zľava
20% zľava na ICN vzdelanie
20% zľava zo štartovného

Možnosť registrovať až 3 trénerov do sekcie tréneri

V prípade ak extra členské má zapletené člen s účtom Premium, môže získať aj zľavu na štartovom aj so službami na domácej súťaži v uvedenej percentuálnej výške (organizovanej na SR, aj keď by mala medzinárodný štatút, a to aj v prípadné Majstrovstiev Európy).

Rovnako tak môžu členovia klubu s Premium účtom získať extra zľavu na štartovnom a to vo výške 20% z ceny celkového štartovného.

Extra členské je výhodné  pre ľudí, ktorí aj keď nesúťažia, využívajú nákup výživových doplnkov, suplementov, športového oblečenia a pod., ale radi sa aj vzdelávajú v oblasti fitness. 

Základom našej edukácie je spolupráca s INFORMS. Okrem pravidelných formátov, ktoré dlhodobo ponúka sú pripravované aj samostene online semináre a workshopy.  Ponúkneme tak aj moderný spôsob ako v pohodlí domova získavať vedomosti a môcť diskutovať so zaujímavými odborníkmi zo sveta fitness. Na všetky edukačné programy sa bude rovanko vzťahovať uvedená zľava.

V neposlednom rade Je pripravovaný aj program s názvom tréneri. Filozofiou tohto programu bude vytvoriť databázu trénerov, ktorí budú ponúkať dopredu dohodnutý formát. Tento formát bude zameraný na rôznu klientelu. Umožňuje tak trénerom ktorí spolupracujú s nami získavať klientov v oblasti svojho pôsobenia.. Naviac táto symbióza môže priniesť aj želaný efekt, kedy sa s niektorými klientami budeme môcť vidieť aj na súťažnom pódiu.

VIP členské sa uhrádza individuálne na číslo účtu:
SK39 7500 0000 0040 2940 9705

Do správy alebo VS nezabudnite napísať identifikačné číslo ICN registrácie, prípadne email pod ktorým ste sa registrovali na svetovej ICN stránke. Inak nebudeme schopní vašu platbu spárovať a finančné prostriedky pošleme naspäť.